Mistrzostwa w Blitza

W sobotę w Szemudzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych. Na słowa uznania zasłużyli nasi zawodnicy, którzy wywalczyli medale. I miejsce do lat 16 zdobył Mateusz Szymanowski Gedanensis Gdańsk, II miejsce w tej samej kategorii wiekowej Józef Zenowicz Gedanensis Gdańsk, II miejsce do lat 14 Łukasz Zaleski Zawisza Kolbudy, III miejsce do lat 12 Igor Szymanowski Gedanensis Gdańsk. Serdeczne gratulacje!

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Blitza – C 16-18

Szemud k/Wejherowa – Hala Widowiskowo-Sportowa 2013-11-23/2013-11-23
Tempo gry: P’5
Sędzia: Paweł Jaroch

Wyniki – runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. Koya Wins
1 I Szymanowski, Mateusz B 1959 2000 UKS Gedanensis Gdańsk 5,0 12,00 2,0 5
2 II Zienowicz, Józef B 1546 1800 UKS Gedanensis Gdańsk 4,5 9,75 1,5 4
3 I Kindler, Przemysław B 1856 2000 UKS Korona Gdańsk 4,0 9,00 1,0 4
4 I Chatys, Jakub B 1739 2000 MTS Kwidzyn 3,5 8,25 1,5 3
5 III Brzoskowski, Dawid 0 1600 KKS Ormuzd Kartuzy 2,0 4,50 1,0 2
6 II Zieliński, Konrad B 1495 1800 UKS Gedanensis Gdańsk 1,0 2,00 0,0 1
7 II Stawicki, Michał B 1604 1800 MTS Kwidzyn 1,0 1,00 0,0 1

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Blitza – C-12

Szemud k/Wejherowa – Hala Widowiskowo-Sportowa 2013-11-23/2013-11-23
Tempo gry: P’5
Sędzia: Paweł Jaroch

Wyniki – runda 11


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. Koya Wins
1 I Teclaf, Paweł B 1899 2000 KKS Ormuzd Kartuzy 10,0 45,00 4,0 10
2 II+ Garbowski, Jakub B 1669 1800 KSz Gambit Szemud 8,0 31,00 2,0 8
3 II Szymanowski, Igor B 1617 1800 UKS Gedanensis Gdańsk 7,0 24,00 1,0 7
4 I Wyczling, Bartosz B 1735 2000 UKS SP11 Skoczek Tczew 7,0 23,00 1,0 7
5 II+ Lipiak, Mateusz B 1422 1800 UKS SP11 Skoczek Tczew 6,0 23,50 2,0 6
6 II Godzwon, Iwo 1250 1800 UKS Korona Gdańsk 5,0 15,00 1,0 5
7 II Szlas, Michał 1196 1800 UKS Korona Gdańsk 3,5 11,50 1,0 3
8 III Zaręba, Maciej 1208 1600 MTS Kwidzyn 3,0 8,75 0,0 2
9 IV Klingenberg, Patryk 0 1400 MTS Kwidzyn 2,5 6,00 0,0 2
10 II Twardowski, Hubert B 1331 1800 WKS FLOTA Gdynia 2,0 3,50 0,0 2
11 III Pawletko, Szymon 0 1600 UKS MDK GDYNIA 1,0 3,25 0,0 0

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Blitza – C-14

Szemud k/Wejherowa – Hala Widowiskowo-Sportowa 2013-11-23/2013-11-23
Tempo gry: P’5
Sędzia: Paweł Jaroch

Wyniki – runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. Koya Wins
1 I Fukowski, Paweł B 1789 2000 MTS Kwidzyn 6,0 17,00 3,0 6
2 I Zaleski, Łukasz B 1896 2000 UKS Zawisza Kolbudy 6,0 16,00 3,0 6
3 II+ Tyński, Beniamin B 1679 1800 WKS FLOTA Gdynia 5,0 13,50 2,0 5
4 II Putlak, Wojciech B 1637 1800 UKS Korona Gdańsk 4,0 7,00 1,0 4
5 I Belczewski, Jacek B 1745 2000 UKS SP11 Skoczek Tczew 3,5 7,25 1,0 3
6 II+ Niewiarowski, Mieszko B 1508 1800 WKS FLOTA Gdynia 2,5 2,75 0,5 2
7 II Łaś, Adrian 1210 1800 UKS SP11 Skoczek Tczew 1,0 0,00 0,0 1
8 II Zieliński, Dawid 0 1800 Ormuzd Kartuzy 0,0 0,00 0,0 0