Grand Prix UKS Gedanensis Gdańsk

Za nami drugi turniej z cyklu Grand Prix UKS Gedanensis Gdańsk. Przedstawiam aktualny stan tabeli.

Grand Prix

UKS Gedanensis Gdańsk 2013/2014

Aktualna tabela po dwóch turniejach:

 

 1.   Kot Jerzy              2164 Polonia Wrocław    12.5 (12)

2.   Bugalski Michał        2183 Zawisza Kolbudy     9.5 (19)

3.   Klamann Marcin         2082 Gdańsk              9.5 (28)

4.   Zieliński Konrad       1439 Gedanensis Gdańsk   9.0 (29)

5.   Chibukhchyan Erik      1547 Rosja               8.5 (1)

6.   Kutny Paweł            1400 Gedanensis Gdańsk   8.5 (18)

7.   Jurkiewicz Joanna      1799 Zawisza Kolbudy     8.5 (30)

8.   Szymanowski Igor       1674 Gedanensis Gdańsk   8.5 (32)

9.   Małecki Jerzy          1595 Gdańsk              8.5 (33)

10.  Szymanowski Mateusz    1896 Gedanensis Gdańsk   8.5 (37)

11.  Wirkus Oliwer          1258 Zawisza Kolbudy     8.0 (20)

12.  Filipska Maja          1800 MDK Gdynia          7.5 (21)

     Falc Paweł             1600 Gedanensis Gdańsk   7.5 (21)

14.  Gońka Adam             2000 Słupsk              7.5 (39)

15.  Lukinov Petr           2327 Rosja               7.0 (1)

16.  Khomkolov Aleksandr    1000 Rosja               7.0 (2)

17.  Araszkiewicz Krzysztof 1800 Wejherowo           6.5 (1)

18.  Puczyłowski Marcin     2071 MKSz Gryf Dębica    6.5 (2)

19.  Shkapenko Pavel        2406 Rosja               6.5 (3)

     Kindler Karolina       1404 Korona Gdańsk       6.5 (3)

21.  Krestianova Tatiana    2176 Rosja               6.5 (4)

     Godzwon Iwo            1260 Korona Gdańsk       6.5 (4)

23.  Ustich Ekaterina       1900 Rosja               6.5 (5)

24.  Homza Dominik          1400 Korsarz Gdynia      6.5 (26)

25.  Cybulski Ryszard       1840 Start Elbląg        6.5 (50)

26.  Panek Tadeusz          1829 Konradia Gdańsk     6.5 (52)

27.  Kończyło Urszula       1600 Augusovia Augustów  6.0 (2)

     Cyrzan Oskar           1400 Kolbudy             6.0 (2)

29.  Koc Przemysław         2346 Gdańsk              6.0 (6)

30.  Gajek Radosław         2258 Rotmistrz Grudziądz 6.0 (7)

31.  Bieluszewski Piotr     2102 Elbląg              6.0 (8)

32.  Zieliński Wojciech     2185 Zawisza Kolbudy     6.0 (9)

33.  Rodzik Małgorzata      1400 Gedanensis Gdańsk   6.0 (34)

     Wojciechowski Mikołaj  1400 Gedanensis Gdańsk   6.0 (34)

35.  Pielak Mikołaj         1600 Gedanensis Gdańsk   6.0 (35)

36.  Kownacki Jakub         1200 Gedanensis Gdańsk   6.0 (47)

37.  Maciaszek Piotr        1600 Gedanensis Gdańsk   5.5 (3)

38.  Zacharzewski Michał    1225 Biała Królowa       5.0 (2)

39.  Zieliński Stanisław    2162 Zawisza Kolbudy     5.0 (3)

     Obara Michał           1400 Gdańsk              5.0 (3)

41.  Paszkowski Dariusz     1800 Jantar Pruszcz Gd.  5.0 (5)

42.  Uzunov Yakov           1000 Rosja               5.0 (6)

43.  Richert Dominik        1600 Zawisza Kolbudy     5.0 (7)

44.  Mroczka Mateusz        1600 Gedanensis Gdańsk   5.0 (8)

45.  Wrzesiński Paweł       1974 Gedanensis Gdańsk   5.0 (13)

46.  Gorin Leonid           2443 Rosja               5.0 (14)

47.  Belousov Gennadiy      2232 Rosja               5.0 (15)

48.  Polovkov Valery        2034 Rosja               5.0 (16)

49.  Janik Igor             1975 Start Elbląg        5.0 (17)

50.  Górski Leszek          2047 Ósemka Chojnice     5.0 (19)

51.  Ławrynowicz Stanisław  1200 Kowale              5.0 (49)

52.  Machlik Zdzisław       1200 Tczew               4.5 (4)

     Gamov Nikita           1400 Rosja               4.5 (4)

54.  Subatovich Daniil      1800 Rosja               4.5 (5)

     Zieliński Maciej       2105 Zawisza Kolbudy     4.5 (5)

56.  Wojciechowski Szymon   1200 Gedanensis Gdańsk   4.5 (5)

57.  Augustynowicz Mieszko  1200 Gedanensis Gdańsk   4.5 (6)

     Dmitriev Danila        1400 Rosja               4.5 (6)

59.  Lemke Albert           1600 Rzemyk Gdynia       4.5 (7)

60.  Korsak Aleksandr       1000 Rosja               4.5 (9)

61.  Kiedrowicz Jan         2305 Ósemka Chojnice     4.5 (22)

62.  Ciesielski Tomasz      1779 Rzemyk Gdynia       4.5 (23)

63.  Koc Władysław          2151 Borkowo             4.5 (25)

64.  Faron Mateusz          1800 Sandecja Nowy Sącz  4.5 (27)

65.  Brandt Filip           1400 Biała Królowa       4.0 (5)

66.  Mirau Nikodem          1400 Zawisza Kolbudy     4.0 (6)

     Zaleski Łukasz         1817 Zawisza Kolbudy     4.0 (6)

68.  Ziółkowski Marcin      1796 Centrum Tczew       4.0 (7)

     Machlik Jakub          1200 Skoczek Tczew       4.0 (7)

70.  Ciesielski Filip       1200 Gdańsk              4.0 (8)

     Polakowska Agnieszka   1600 Pałac Mł. Koszalin  4.0 (8)

72.  Paszki Nikodem         1600 Kartuzy             4.0 (9)

73.  Jarocka Liwia          1600 Gambit Szemud       4.0 (10)

     Warsiński Krzysztof    1400 Ósemka Chojnice     4.0 (10)

75.  Artjukhova Elizaveta   1600 Rosja               4.0 (11)

     Wyrzykowska Aleksandra 1600 MDK Gdynia          4.0 (11)

77.  Reznik Sofya           1250 Rosja               4.0 (12)

     Paszkowska Magdalena   1600 Jantar Pruszcz Gd.  4.0 (12)

79.  Burangulov Evgeny      1800 Rosja               4.0 (13)

     Kurylczyk Olaf         1400 Kolbudy             4.0 (13)

81.  Kindler Przemysław     1745 Korona Gdańsk       4.0 (28)

82.  Smalara Kazimierz      1937 Korsarz Gdynia      4.0 (29)

83.  Andrzejewski Konrad    1800 Wda Lipusz          4.0 (30)

84.  Garbowski Jakub        1666 Gambit Szemud       4.0 (31)

85.  Kołyszko Marcin        1400 Gedanensis Gdańsk   4.0 (42)

86.  Jellonnek Matylda      1600 Flota Gdynia        3.5 (8)

87.  Mróz Józef             1000 Bąkowo              3.5 (10)

     Szczepaniec Stanisław  1968 Gdańsk              3.5 (10)

89.  Putlak Wojciech        1723 Korona Gdańsk       3.5 (11)

     Treder Marcin          1200 Lublewo             3.5 (11)

91.  Polakowska Katarzyna   1400 Pałac Mł. Koszalin  3.5 (14)

92.  Izotov Artem           1400 Rosja               3.5 (15)

93.  Błaszczuk Oliwia       1600 Korona Gdańsk       3.5 (16)

94.  Plewa Piotr            1873 Start Elbląg        3.5 (32)

95.  Grajczak Adrian        1970 Wda Lipusz          3.5 (35)

96.  Błaszczuk Andrzej      1735 Jagatowo            3.5 (36)

97.  Turzyńska Grażyna      1465 Ósemka Chojnice     3.5 (37)

98.  Biskup Izabela         1800 Korsarz Gdynia      3.5 (38)

99.  Kulewski Miłosz        1600 Gedanensis Gdańsk   3.5 (39)

100. Obrycki Cyprian        1400 Zawisza Kolbudy     3.5 (40)

101. Brandt Bartosz         1400 Pruszcz Gdański     3.0 (10)

102. Malinowski Oliwier     1200 Lublewo             3.0 (12)

103. Malinowski Mateusz     1200 Lublewo             3.0 (14)

104. Daszkiewicz Maciej     1200 Gdańsk              3.0 (15)

     Gulgowski Dominik      1600 Zawisza Kolbudy     3.0 (15)

106. Wenda Maks             1000 Lisewiec            3.0 (16)

     Wyrzykowski Radosław   1400 MDK Gdynia          3.0 (16)

108. Umińska Klaudia        1100 Kowale              3.0 (17)

109. Janta-Lipiński Jakub   1400 Ósemka Chojnice     3.0 (18)

110. Kisel Vladimir         1400 Rosja               3.0 (19)

111. Gawrylczyk Filip       1600 Korona Gdańsk       3.0 (20)

112. Warsiński Dawid        1400 Chojnice            3.0 (21)

113. Starczewski Szymon     1400 Ósemka Chojnice     3.0 (25)

114. Kamiński Jan           1400 Biała Królowa       3.0 (26)

115. Czernek Aleksander     1600 MDK Gdynia          3.0 (27)

116. Rycyk Radosław         1707 Gedanensis Gdańsk   3.0 (41)

117. Machlik Jan            1000 Skoczek Tczew       2.5 (18)

118. Dramiński Stanisław    1200 Gdańsk              2.5 (19)

     Zienowicz Józef        1533 Gedanensis Gdańsk   2.5 (19)

120. Szyszkowski Kazimierz  1400 Gedanensis Gdańsk   2.5 (29)

121. Formela Bartosz        1200 Lublewo             2.5 (30)

122. Bławat Franciszek      1400 Rotmanka            2.5 (42)

123. Jaszczykowski Marcin   1000 Wejherowo           2.5 (43)

124. Michałowski Szymon     1400 Zawisza Kolbudy     2.0 (13)

125. Smal Wojciech          1000 Lublewo             2.0 (20)

126. Szady Mikołaj          1200 Gdańsk              2.0 (32)

127. Loginov Evgeny         1600 Rosja               2.0 (33)

128. Hebanowski Marek       1400 Rzemyk Gdynia       2.0 (34)

129. Ławrynowicz Franciszek 1200 Kowale              2.0 (35)

130. Zinka Marta            1100 Kolbudy             2.0 (37)

131. Gentkowski Jerzy       1200 Gdańsk              2.0 (39)

132. Karpowicz Damian       1000 Gdańsk              2.0 (44)

133. Mroczka Marcin         1000 Gdańsk              1.5 (21)

134. Kowalski Paweł         1000 Gdańsk              1.5 (40)

135. Wenda Miriam           1400 Zawisza Kolbudy     1.0 (15)

136. Pośnik Andrzej         1672 Konradia Gdańsk     1.0 (21)

137. Głodek Michalina       1000 Lublewo             1.0 (41)

138. Zinka Szymon           1200 Kolbudy             1.0 (42)

139. Kobyliński Michał      1000 Gedanensis Gdańsk   1.0 (43)

140. Wojciechowski Paweł    1600 Gdańsk              1.0 (45)

141. Pielak Antoni          1000 Gedanensis Gdańsk   0.0 (44)