Akademickie Mistrzostwa Polski

W Katowicach odbyły się Indywidualne i Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Polski. Województwo pomorskie reprezentowane było przez Politechnikę Gdańską. W turniejach indywidualnych bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszych klubów: Stanisław Zieliński zajął 17 miejsce w ogólnej klasyfikacji, ale w dodatkowej, zawodników reprezentujących uczelnie techniczne zajął II miejsce; Paulina Piepiórka w ogólnej klasyfikacji zajęła 11 miejsce, ale w ostatniej rundzie grała na pierwszej szachownicy z Klaudią Kulon i miała dobrą pozycję, niestety przegrała, ale gdyby udało się tę partię wygrać byłaby megasensacja i trzecie miejsce – Gratulacje dla naszych zawodników! W turnieju drużynowym PG zajęła VIII miejsce.

Wyniki – runda 9 Drukuj Zapisz jako..
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Nazwa Uczelni Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Typ Uczelni
1 14 m KLEKOWSKI, Maciej 2402 2300 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 8.0 41.50 53.50 8 40.0 UTE
2 3 GM PIORUN, Kacper 2563 2500 Uniwersytet Warszawski 7.5 45.50 58.50 6 40.5 UNI
3 1 GM ŚWIERCZ, Dariusz 2630 2500 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 7.5 44.00 56.00 6 39.0 USP
4 5 GM TAZBIR, Marcin 2537 2500 Uniwersytet Warszawski 7.5 41.00 53.50 6 39.5 UNI
5 4 GM OLSZEWSKI, Michał 2551 2500 Uniwersytet Warszawski 7.0 45.00 57.50 6 40.0 UNI
6 8 IM SADZIKOWSKI, Daniel 2470 2400 Uniwersytet Wrocławski 7.0 41.50 53.50 6 33.5 UNI
7 11 IM STRZEMIECKI, Zbigniew 2422 2400 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 7.0 40.50 52.00 6 39.5 WSN
8 32 k WIEWIÓRA, Eneasz 2232 2200 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 7.0 37.00 48.00 6 34.5 USP
9 7 IM LENIART, Arkadiusz 2472 2400 Uniwersytet Warszawski 7.0 36.50 48.00 7 35.0 UNI
10 36 m PIESIK, Piotr 2207 2300 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 7.0 36.50 47.50 6 33.5 USP
11 21 FM BARGŁOWSKI, Filip 2303 2300 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 6.5 42.00 53.00 6 36.5 WSN
12 26 I++ ŚWIĘCH, Przemysław 2270 2100 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 6.5 41.00 52.00 6 35.5 UNI
13 13 IM WIECZOREK, Oskar 2407 2400 Uniwersytet Wrocławski 6.5 40.00 51.00 6 36.0 UNI
14 29 k+ PLICHTA, Kamil 2248 2200 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 6.5 39.50 49.50 6 33.0 USP
15 9 IM LUCH, Michał 2438 2400 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 6.5 39.50 49.00 6 33.5 WSN
16 6 IM KANAREK, Marcel 2473 2400 Uniwersytet Warszawski 6.5 36.50 48.00 6 31.5 UNI
17 45 I++ ZIELIŃSKI, Stanisław 2162 2100 Politechnika Gdańska 6.5 36.00 45.00 6 31.5 UTE
18 53 k PASZEWSKI, Mateusz 2103 2200 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 6.0 41.50 52.50 6 33.0 UTE
19 2 GM TOMCZAK, Jacek 2570 2500 Politechnika Poznańska 6.0 41.00 53.00 6 31.0 UTE
20 41 I++ REZA, Wojciech 2182 2100 Politechnika Wrocławska 6.0 41.00 53.00 5 34.5 UTE
21 24 k++ BARSKI, Radosław 2275 2200 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 6.0 40.50 52.00 5 35.5 USP
22 30 k++ NAJBAR, Marcin 2242 2200 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 6.0 39.00 50.00 6 33.0 WSN
23 20 m WANDZIK, Wojciech 2314 2300 Politechnika Śląska w Gliwicach 6.0 38.50 50.50 6 32.0 UTE
24 10 IM KOŁOSOWSKI, Mateusz 2438 2400 Uniwersytet Wrocławski 6.0 38.00 49.50 5 34.5 UNI
25 61 I++ ZAJĄC, Mateusz 2052 2100 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 6.0 37.50 46.50 6 32.0 UTE
26 50 I++ BRZEZIŃSKI, Mateusz 2118 2100 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 6.0 37.50 46.50 5 30.5 UNI
27 79 I GÓRNIEWICZ, Oskar 1962 2000 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 6.0 36.50 45.50 4 29.5 UNI
28 67 I KACZMAREK, Arkadiusz 2024 2000 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 6.0 35.50 46.50 6 29.0 UNI
29 46 k DOWGIRD, Filip 2154 2200 Politechnika Wrocławska 6.0 35.50 44.50 6 31.0 UTE
30 38 k KOWALCZYK, Rafał 2196 2200 Uniwersytet Łódzki 6.0 34.50 45.50 6 31.0 UNI
31 35 I++ DUBIŃSKI, Mateusz 2208 2100 Uniwersytet Wrocławski 6.0 34.50 45.00 6 31.0 UNI
32 28 m BUDREWICZ, Krzysztof 2257 2300 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 6.0 34.00 43.00 6 28.0 UNI
33 44 k ZAKRZEWSKI, Marek 2166 2200 Politechnika Poznańska 6.0 33.00 43.50 6 31.0 UTE
34 56 k BAJERLEIN, Dawid 2086 2200 Politechnika Poznańska 6.0 31.50 40.00 5 25.5 UTE
35 12 IM MATUSZEWSKI, Michał 2408 2400 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 5.5 41.50 53.00 5 30.5 UNI
36 16 FM SZWED, Jacek 2378 2300 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 5.5 39.50 50.50 4 32.5 USP
37 42 k POLOK, Kacper 2172 2200 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 5.5 38.00 49.00 5 31.5 USP
38 18 m BRZESKI, Maciej 2336 2300 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 5.5 37.50 49.00 5 29.5 UNI
39 39 I++ SIWIEC, Arkadiusz 2193 2100 Politechnika Poznańska 5.5 37.50 48.50 4 32.5 UTE
40 31 k+ FISTEK, Dariusz 2237 2200 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 5.5 36.50 46.50 3 29.0 UNI
41 43 I++ JADANOWSKI, Łukasz 2169 2100 Politechnika Gdańska 5.5 36.00 47.00 4 29.0 UTE
42 54 I++ JANUS, Przemysław 2098 2100 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 5.5 35.00 44.50 5 26.0 UTE
43 91 I SULIBORSKI, Artur 1867 2000 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 5.5 35.00 44.00 4 29.0 UNI
44 92 II+ SOBANIEC, Dominik 1859 1800 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 5.5 34.00 43.50 5 27.0 UNI
45 27 FM RAWICZ, Karol 2261 2300 Politechnika Łódzka 5.5 33.50 44.00 3 31.5 UTE
46 48 k PANAS, Paweł 2131 2200 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 5.5 33.00 43.50 4 27.0 UNI
47 15 m WEICHHOLD, Paweł 2394 2300 Politechnika Gdańska 5.5 33.00 43.00 5 27.0 UTE
48 64 I++ KOZIEJ, Maciej 2035 2100 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 5.5 32.50 40.50 4 26.0 UNI
49 23 k+ OBRUŚNIK, Michał 2289 2200 Uniwersytet Opolski 5.5 31.00 40.50 5 27.0 UNI
49 57 I++ KUDAS, Damian 2085 2100 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 5.5 31.00 40.50 5 27.0 UTE
51 112 II KULA, Mateusz 1674 1800 Uniwersytet Śląski w Katowicach 5.5 29.50 37.50 5 22.5 UNI
52 74 I++ KUMALA, Aleksander 1984 2100 Politechnika Wrocławska 5.0 40.50 51.50 4 32.5 UTE
53 22 m WOJCIECHOWSKI, Piotr 2296 2300 Uniwersytet Warszawski 5.0 38.00 48.50 5 28.0 UNI
54 49 k+ SMOŁA, Michał 2128 2200 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 5.0 38.00 46.50 4 28.5 USP
55 33 k KOPCZYŃSKI, Michał 2225 2200 Uniwersytet Warszawski 5.0 37.00 48.00 5 31.0 UNI
56 60 I++ MATUSZCZYK, Przemysław 2065 2100 Politechnika Śląska w Gliwicach 5.0 36.50 45.50 5 31.0 UTE
57 19 FM GRYCEL, Andrzej Kamil 2315 2300 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 5.0 36.00 46.50 4 29.5 WSN
58 62 I++ GRYGIERCZYK, Wojciech 2046 2100 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 5.0 35.00 46.50 4 26.0 USP
59 59 I++ PUCZYŁOWSKI, Marcin 2071 2100 Politechnika Gdańska 5.0 35.00 44.50 5 29.0 UTE
60 72 I DOBROWOLSKI, Marcin 1997 2000 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 5.0 35.00 44.50 4 26.0 USP
61 94 I CZORNIK, Janusz 1829 2000 Politechnika Śląska w Gliwicach 5.0 33.50 43.50 4 22.5 UTE
62 70 I+ SKOMIAŁ, Mateusz 2020 2100 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 5.0 33.50 43.00 4 25.5 UNI
63 90 II+ MAŁACZEK, Mateusz 1876 1800 Politechnika Poznańska 5.0 33.00 41.50 5 25.0 UTE
64 52 I++ ZWOLAKIEWICZ, Krzysztof 2110 2100 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 5.0 32.50 42.50 4 24.5 UNI
65 109 II WILK, Piotr 1691 1800 Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach 5.0 32.50 41.50 5 22.0 WSN
66 55 I++ BATURO, Tomasz 2088 2100 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 5.0 32.00 41.50 5 23.0 UNI
67 87 II+ WEICHHOLD, Łukasz 1917 1800 Politechnika Gdańska 5.0 32.00 41.00 5 26.0 UTE
68 88 I+ PRACZUKOWSKI, Stanisław 1902 2100 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 5.0 32.00 40.50 5 26.0 USP
69 103 I ZWARYCZ, Miłosz 1785 2000 Uniwersytet Łódzki 5.0 31.50 41.50 4 21.0 UNI
70 89 II+ REWASIEWICZ, Miłosz 1885 1800 Politechnika Opolska 5.0 31.00 40.50 4 25.5 UTE
71 68 I++ TARCZYKOWSKI, Janusz 2023 2100 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 5.0 31.00 39.50 5 25.0 UNI
72 96 I LEWANDROWSKI, Tomasz 1817 2000 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 5.0 31.00 39.50 5 21.0 USP
73 73 I ROŚNIAK, Dariusz 1988 2000 Uniwersytet Łódzki 5.0 30.50 40.00 5 24.0 UNI
74 17 IM PISULIŃSKI, Jan 2350 2400 Uniwersytet Rzeszowski 5.0 30.00 39.00 5 23.0 UNI
75 66 I POLOK, Rafał 2025 2000 Politechnika Śląska w Gliwicach 5.0 30.00 37.50 5 25.0 UTE
76 82 I KOSIOREK, Przemysław 1943 2000 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 5.0 29.50 39.50 4 21.5 WSN
77 58 I++ RÓŻYCKI, Bartłomiej 2076 2100 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 5.0 29.50 37.50 5 24.0 USP
78 111 II MAŁYSKA, Piotr 1676 1800 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 5.0 29.00 37.00 5 22.0 USP
79 51 k MARKOWSKI, Piotr 2117 2200 Uniwersytet Wrocławski 4.5 38.50 49.00 4 27.5 UNI
80 99 II+ PACZKA, Patryk 1807 1800 Politechnika Poznańska 4.5 37.00 47.00 4 26.0 UTE
81 69 k SIEDLIŃSKI, Piotr 2022 2200 Uniwersytet Śląski w Katowicach 4.5 36.50 47.50 3 27.0 UNI
82 71 I++ PAROL, Paweł 2005 2100 Politechnika Wrocławska 4.5 36.50 46.00 4 25.0 UTE
83 65 I++ ŁĘCZYCKI, Paweł 2026 2100 Politechnika Śląska w Gliwicach 4.5 33.50 43.50 4 26.0 UTE
84 77 I WRÓBEL, Maciej 1976 2000 Politechnika Opolska 4.5 33.50 41.00 4 25.5 UTE
85 121 II JANOWICZ, Mateusz 1585 1800 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 4.5 32.50 41.00 4 22.0 USP
86 47 I++ DUDYS, Jakub 2144 2100 Politechnika Śląska w Gliwicach 4.5 32.00 41.50 4 24.0 UTE
87 105 II KIRSZ, Krzysztof 1772 1800 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 4.5 32.00 40.50 3 21.0 UNI
88 104 II ZAKASZEWSKI, Mateusz 1775 1800 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 4.5 31.50 39.50 3 20.5 WSZ
89 106 II PILARSKI, Piotr 1749 1800 Politechnika Opolska 4.5 31.00 42.00 4 21.0 UTE
90 81 I+ WODZYŃSKI, Michał 1943 2100 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 4.5 31.00 40.50 3 22.0 UNI
91 132 III WAWRZYNIAK, Łukasz 0 1600 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 4.5 30.50 39.50 3 20.0 WSZ
92 75 I KRZYWKOWSKI, Marcin 1984 2000 Politechnika Gdańska 4.5 29.50 39.00 4 23.0 UTE
93 95 II SKWARZYŃSKI, Michał 1818 1800 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 4.5 28.00 37.00 4 19.5 UNI
94 127 III KOLASA, Konrad 0 1600 Politechnika Rzeszowska 4.5 27.00 34.50 4 19.0 UTE
95 80 I WĄSIK, Piotr 1961 2000 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 4.5 26.50 35.50 3 19.5 UNI
96 84 I JANUSZEWSKI, Piotr 1937 2000 Politechnika Gdańska 4.5 26.50 35.00 4 21.0 UTE
97 173   PIEKARZ, Paweł 0 1000 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 4.5 25.50 32.50 4 17.0 UME
98 93 I SZCZYGIEŁ, Konrad 1833 2000 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 4.0 36.50 47.50 4 24.0 UNI
99 34 k MAZURKIEWICZ, Michał 2223 2200 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 4.0 36.00 47.50 4 28.0 USP
100 97 II PAŁASZ, Krzysztof 1813 1800 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 4.0 33.50 43.00 4 20.0 USP
101 126 III ARNDT, Paweł 0 1600 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 4.0 33.50 42.50 4 20.0 USP
102 78 I PŁATEK, Michał 1968 2000 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 4.0 33.50 41.50 3 24.5 UTE
103 102 I PODMAGÓRSKI, Krzysztof 1787 2000 Politechnika Śląska w Gliwicach 4.0 33.00 42.50 4 20.0 UTE
104 86 I+ SOMYK, Marcin 1922 2100 Uniwersytet Wrocławski 4.0 32.50 40.50 4 24.0 UNI
105 37 k TOFIL, Borys 2202 2200 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 4.0 31.50 40.00 3 22.5 UNI
106 124 II OSZCZYK, Michał 0 1800 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 4.0 31.50 39.00 4 23.0 UTE
107 110 II+ ŻAK, Paweł 1681 1800 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 4.0 30.50 38.50 4 21.0 WSZ
108 151   NETCZUK, Tomasz 0 1000 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 4.0 30.00 37.50 4 15.0 USP
109 101 II PAWŁOWSKI, Michał 1788 1800 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 4.0 29.50 38.00 3 19.5 UWF
110 119 II SIELICKI, Krzysztof 1597 1800 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 4.0 29.50 37.00 4 16.0 UTE
111 107 II OBRUŚNIK, Dawid 1748 1800 Politechnika Opolska 4.0 29.00 36.50 4 20.0 UTE
112 108 II JAKUBOWSKI, Maciej 1714 1800 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 4.0 29.00 36.00 4 20.0 USP
113 98 II PILARSKI, Dawid 1810 1800 Politechnika Opolska 4.0 28.50 37.00 4 17.0 UTE
113 134 III PAŁKA, Kamil 0 1600 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 4.0 28.50 37.00 4 17.0 UNI
115 116 III MAŁOCHLEB, Marcin 1654 1600 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 4.0 27.50 36.50 4 19.0 WSZ
116 85 II+ BUCIOR, Tomasz 1929 1800 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 4.0 27.50 36.50 3 21.0 UNI
117 115 III ŁAPOK, Marek 1661 1600 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 4.0 27.50 36.00 4 20.0 UME
118 133 III WLEZIEŃ, Krzysztof 0 1600 Uniwersytet Rzeszowski 4.0 27.50 36.00 4 16.0 UNI
119 123 I NOWAKOWSKI, Piotr T. 0 2000 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 4.0 27.50 35.50 4 17.0 UNI
120 114 II MALISZEWSKI, Krzysztof 1666 1800 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 4.0 27.00 35.50 4 19.0 UME
121 135 IV WRÓBEL, Tomasz 0 1400 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 4.0 26.50 36.00 4 16.0 USP
122 136 IV SIURNICKI, Cezary 0 1400 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 4.0 26.50 34.50 4 15.0 UNI
123 129 III TURLAKIEWICZ, Michał 0 1600 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 4.0 26.00 34.00 4 17.0 UME
124 131 III BANACHIEWICZ, Wojciech Henryk 0 1600 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 4.0 25.50 34.00 4 13.0 UNI
125 63 I JĘDRZEJEWSKI, Kamil 2045 2000 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 4.0 23.50 30.50 4 10.0 USP
126 128 III ŻYWICA, Adam 0 1600 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 3.5 31.00 40.00 3 18.0 UTE
127 118 II NOWOSAD, Jan 1599 1800 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 3.5 31.00 38.50 3 19.0 UNI
128 117 II ADAMSKI, Adam 1610 1800 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 3.5 30.50 37.50 2 19.0 USP
129 113 II CYBULSKI, Maciej 1667 1800 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 3.5 30.00 39.00 3 19.0 USP
130 76 I BOTOR, Michał 1980 2000 Politechnika Śląska w Gliwicach 3.5 29.50 37.50 3 21.5 UTE
131 100 II ŻURKIEWICZ, Krzysztof 1805 1800 Uniwersytet Łódzki 3.5 29.00 38.50 3 17.0 UNI
132 148   KĘDRZYŃSKI, Adam 0 1000 Uniwersytet Łódzki 3.5 29.00 36.00 3 14.5 UNI
133 122 II MIROWSKI, Tomasz 1518 1800 Uniwersytet Łódzki 3.5 26.00 32.50 3 15.5 UNI
134 120 II CHRABĄSZCZ, Dariusz 1593 1800 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 3.5 25.00 33.00 3 16.0 WSZ
135 170   KOGUCKI, Wojciech 0 1000 Politechnika Łódzka 3.5 25.00 30.50 3 16.0 UTE
136 142   NOWAKOWSKI, Michał 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 3.5 23.50 29.50 3 12.0 WSZ
137 137 IV KOZA, Paweł 0 1400 Uniwersytet Śląski w Katowicach 3.0 33.00 41.50 2 15.5 UNI
138 152   BELKA, Robert 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 3.0 29.50 38.50 3 14.0 WSZ
139 177   WYDMUCH, Michał 0 1000 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 3.0 29.50 37.00 2 16.0 USP
140 145   RASZEWSKI, Rafał 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 3.0 29.00 38.50 2 15.5 WSZ
141 125 II AUGUSTYN, Jan 0 1800 Uniwersytet Rzeszowski 3.0 29.00 37.50 3 18.0 UNI
142 161   KORPECKI, Michał 0 1000 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 3.0 29.00 37.50 2 16.0 UME
143 130 III JAWORSKI, Maciej 0 1600 Politechnika Łódzka 3.0 29.00 36.50 3 16.0 UTE
144 153   KRUKOWSKI, Sławomir 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 3.0 28.00 34.50 3 15.0 WSZ
145 175   BIESZCZAD, Kamil 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 3.0 27.50 36.00 2 16.0 WSZ
146 165   BIŁGORAJSKI, Piotr 0 1000 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 3.0 27.50 34.50 3 18.0 UNI
147 146   MAJKA, Maciej 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 3.0 26.50 33.50 3 14.0 WSZ
148 144   ŚLIWA, Michał 0 1000 Uniwersytet Śląski w Katowicach 3.0 25.50 33.00 2 15.5 UNI
149 158   OLESZCZAK, Piotr 0 1000 Uniwersytet Rzeszowski 3.0 25.50 31.00 3 11.0 UNI
150 139 V ŚLEZIONA, Szymon 0 1200 Uniwersytet Śląski w Katowicach 3.0 25.00 32.50 3 13.0 UNI
151 157   ŁUKASIK, Ireneusz 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 3.0 25.00 32.00 3 12.0 WSZ
152 155   GULKA, Piotr 0 1000 Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie 3.0 24.50 32.00 3 9.0 WSN
153 160   SPORA, Mariusz 0 1000 Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie 3.0 24.50 31.00 3 12.0 WSN
154 167   SPRINGWALD, Piotr 0 1000 Uniwersytet Opolski 3.0 24.00 30.50 3 12.0 UNI
155 159   PYTEL, Szymon 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 3.0 22.50 29.00 3 11.0 WSZ
156 143   TRIEBLER, Andrzej 0 1000 Uniwersytet Opolski 3.0 22.00 29.00 3 12.0 UNI
157 171   GRZELIŃSKI, Janusz 0 1000 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej 3.0 21.00 26.00 3 11.0 UTE
158 25 FM GUMUŁA, Daniel 2272 2300 Uniwersytet Śląski w Katowicach 2.5 29.00 37.50 2 20.0 UNI
159 147   FURMANEK, Mariusz 0 1000 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 2.0 26.00 33.50 1 7.5 UWF
160 149   STANISŁAWSKI, Michał 0 1000 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej 2.0 25.00 32.50 2 10.0 UTE
161 154   MOŃKA, Adam 0 1000 Uniwersytet Opolski 2.0 24.00 30.00 2 8.0 UNI
162 150   BIAŁEK, Adrian 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 2.0 23.50 30.50 2 9.0 WSZ
163 138 V GIBASZEK, Kamil 0 1200 Politechnika Łódzka 2.0 23.50 30.00 2 9.0 UTE
164 156   CIEŚLAK, Krzysztof 0 1000 Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie 2.0 23.00 29.00 2 8.0 WSN
165 140   CIESZEWSKI, Tomasz 0 1000 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej 2.0 22.00 28.50 2 8.0 UTE
166 162   WYBRAŃCZYK, Mateusz 0 1000 Uniwersytet Opolski 2.0 21.50 26.50 2 6.0 UNI
167 164   WASIEK, Paweł 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 2.0 21.00 26.00 2 7.0 WSZ
168 141   MYSZA, Marcin 0 1000 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej 2.0 20.00 27.00 2 5.0 UTE
169 169   KURKIEWICZ, Ariel 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 1.5 21.50 27.50 1 7.0 WSZ
170 172   ŚWIENC, Adrian 0 1000 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 1.5 17.50 23.50 0 4.5 UWF
171 83 II+ POPEK, Jacek 1938 1800 Politechnika Opolska 1.0 23.50 30.00 1 9.0 UTE
172 168   MAŁKIEWICZ, Łukasz 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 1.0 21.00 27.00 0 3.0 WSZ
173 174   CHMIELEWSKI, Łukasz 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 1.0 20.00 27.00 0 5.0 WSZ
174 40 I++ SZUMILAS, Piotr 2191 2100 Politechnika Wrocławska 0.0 21.00 27.00 0 0.0 UTE
174 166   BYRSKI, Mateusz 0 1000 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej 0.0 21.00 27.00 0 0.0 UTE
174 176   KAPITAN, Grzegorz 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 0.0 21.00 27.00 0 0.0 WSZ
177 163   WAJDA, Daniel 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 0.0 19.50 26.00 0 0.0 WSZ

 

Wyniki – runda 9 Drukuj Zapisz jako..
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Nazwa Uczelni Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Typ Uczelni
1 2 WIM KULON, Klaudia 2309 2200 Politechnika Poznańska 9.0 42.00 53.00 9 45.0 UTE
2 1 WGM SZCZEPKOWSKA-HOROWSKA, Karina 2399 2300 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 7.5 39.00 52.50 7 38.0 USP
3 3 WGM BARTEL, Marta 2306 2300 Uniwersytet Warszawski 6.5 41.50 54.50 6 36.0 UNI
4 6 WFM LACH, Aleksandra 2161 2100 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 6.5 40.50 52.50 5 36.5 UTE
5 11 k JABŁOŃSKA, Sabina 1997 2000 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 6.5 39.50 52.50 6 35.5 UNI
6 4 WIM GASIK, Anna 2256 2200 Uniwersytet Warszawski 6.5 39.50 52.50 6 34.0 UNI
7 9 k+ KASPEREK, Joanna 2020 2000 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 6.0 40.00 53.00 6 32.0 UNI
8 5 WFM PRZEŹDZIECKA, Ewa 2178 2100 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 6.0 39.50 50.00 6 31.0 WSN
9 10 k SOBIERSKA, Wioletta 2015 2000 Politechnika Poznańska 6.0 39.00 50.50 6 33.0 UTE
10 15 I++ KOWARA, Magdalena 1866 1900 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 6.0 39.00 48.50 6 32.0 USP
11 20 I+ PIEPIÓRKA, Paulina 1814 1900 Politechnika Gdańska 6.0 36.50 48.00 6 32.0 UTE
12 28 I JAŚNIKOWSKA, Daria 1709 1800 Uniwersytet Wrocławski 6.0 34.00 42.50 6 27.0 UNI
13 24 I+ PACAK, Patrycja 1772 1900 Politechnika Rzeszowska 6.0 30.50 38.50 6 26.0 UTE
14 7 k GOŁEK, Jagoda 2067 2000 Politechnika Poznańska 5.5 39.00 51.50 5 32.5 UTE
15 27 I+ PRZYBYLSKA, Agata 1718 1900 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 5.5 37.00 46.50 5 29.5 UTE
16 18 I KACZMAREK, Alicja 1836 1800 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 5.5 36.50 49.00 5 29.5 USP
17 25 I BOTOR, Michalina 1748 1800 Uniwersytet Śląski w Katowicach 5.5 35.00 43.50 5 29.0 UNI
18 14 I+ ROSIAK, Agata 1887 1900 Politechnika Wrocławska 5.5 29.50 38.00 5 24.5 UTE
19 12 k SYGULSKA, Anna 1893 2000 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 5.0 36.50 47.00 4 29.0 USP
20 19 I++ GOLA, Karolina 1828 1900 Politechnika Śląska w Gliwicach 5.0 35.00 45.50 3 28.0 UTE
21 64   MACJON, Patrycja 0 1000 Politechnika Łódzka 5.0 35.00 44.50 4 27.0 UTE
22 21 I++ STANISZEWSKA, Urszula 1813 1900 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 5.0 35.00 44.00 5 25.0 USP
23 22 I GRACZYK, Natalia 1812 1800 Uniwersytet Śląski w Katowicach 5.0 35.00 43.50 5 28.0 UNI
24 8 k+ CHRZĄSZCZ, Malvina 2051 2000 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 5.0 34.50 46.00 5 27.0 UTE
25 31 I PISAREK, Magdalena 1672 1800 Politechnika Śląska w Gliwicach 5.0 34.00 41.00 4 27.5 UTE
26 17 k ZAJKOWSKA, Olga 1836 2000 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 5.0 33.50 44.50 5 25.0 USP
27 13 I++ OGONOWSKA, Katarzyna 1891 1900 Politechnika Wrocławska 5.0 33.00 42.50 4 26.5 UTE
28 26 I SZCZUREK, Natalia 1733 1800 Politechnika Śląska w Gliwicach 5.0 33.00 41.50 4 26.5 UTE
29 35 I ŻEBROWSKA, Anna 1606 1800 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 5.0 32.50 40.50 4 25.0 UNI
30 33 I BUKSA, Ewelina 1623 1800 Politechnika Opolska 5.0 30.50 40.50 5 22.0 UTE
31 32 I WŁADYKA, Angelika 1659 1800 Politechnika Rzeszowska 5.0 30.50 38.50 5 25.0 UTE
32 23 I PALKA, Dominika 1794 1800 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 5.0 29.50 39.00 5 23.0 UNI
33 29 I MAJOR, Katarzyna 1704 1800 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 5.0 28.00 35.00 5 23.0 UME
34 16 I+ DZIONK, Agata 1845 1900 Politechnika Gdańska 4.5 35.50 45.50 4 28.0 UTE
35 39 I DOBRZAŃSKA, Magdalena 1456 1800 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 4.5 27.50 36.00 4 19.0 USP
36 34 II JANIK, Lidia 1617 1600 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 4.0 32.00 44.50 3 20.0 USP
37 40 II HEROK, Michalina 1395 1600 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 4.0 31.00 39.50 4 19.0 USP
38 41 I FRIEDRICH, Małgorzata 0 1800 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 4.0 31.00 39.00 4 21.0 UTE
39 53   PIEKARSKA, Małgorzata 0 1000 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 4.0 30.50 39.00 4 19.0 UNI
40 37 I DOBRZAŃSKA, Joanna 1553 1800 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 4.0 29.50 38.50 4 21.0 UNI
41 38 II WAWER, Eliza 1537 1600 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 4.0 28.50 37.00 4 19.0 UNI
42 46 III KULIGOWSKA, Monika 0 1400 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 4.0 28.50 35.50 4 19.0 USP
43 42 II+ SZYLAR, Karolina 0 1600 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 4.0 28.00 36.00 4 18.0 USP
44 44 II JAGŁOWSKA, Aleksandra 0 1600 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 4.0 27.50 35.50 4 18.0 UME
45 36 II GÓRA, Joanna 1556 1600 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 4.0 27.00 35.50 4 16.0 USP
46 47 III ZAJKOWSKA, Dominika 0 1400 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 4.0 27.00 33.50 4 18.0 UWF
47 45 II GUBERNAT, Małgorzata 0 1600 Uniwersytet Rzeszowski 4.0 24.00 30.00 4 10.0 UNI
48 30 I WRÓBEL, Aneta 1699 1800 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 3.5 28.50 36.50 3 20.5 UNI
49 58   RADZYŃSKA, Nina 0 1000 Uniwersytet Łódzki 3.5 25.50 33.50 3 15.0 UNI
50 43 II IDRISLI, Firangiz 0 1600 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 3.0 35.00 43.00 3 20.0 UNI
51 48 III ZIENIUK, Martyna 0 1400 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 3.0 31.00 40.50 3 18.0 UTE
52 50 V KOT, Agnieszka 0 1100 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 3.0 27.50 35.50 3 14.0 WSZ
53 67   KRUKOWSKA, Justyna 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 3.0 26.50 33.50 2 14.0 WSZ
54 62   MALINOVSKA, Sabina 0 1000 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 3.0 25.50 33.50 3 13.0 USP
55 49 IV BARAN, Monika 0 1250 Uniwersytet Rzeszowski 3.0 23.50 30.50 2 6.0 UNI
56 65   ŚWIĘCICKA, Maria 0 1000 Uniwersytet Opolski 3.0 23.00 29.50 2 13.0 UNI
57 63   PIEKARZ, Agata 0 1000 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2.5 26.50 35.00 2 14.5 UME
58 51   DAŃKO, Ewelina 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 2.5 24.50 32.00 2 11.5 WSZ
59 56   CHOJNOWSKA, Anna 0 1000 Uniwersytet Opolski 2.5 23.50 29.50 2 12.5 UNI
60 61   KUTYBA, Natalia 0 1000 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 2.5 21.50 27.50 2 11.0 UWF
61 60   UMIŃSKA, Marlena 0 1000 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 2.5 21.00 28.50 0 8.0 UWF
62 55   MADALIŃSKA, Maria 0 1000 Politechnika Łódzka 2.5 19.50 26.50 2 9.5 UTE
63 66   TARASKA, Magdalena 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 2.0 23.50 31.50 1 10.0 WSZ
64 57   KACZMAREK, Monika 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 2.0 21.00 27.50 1 7.0 WSZ
65 59   TROJNAR, Angelika 0 1000 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 1.0 19.50 27.00 0 4.0 WSZ
66 52   KULAK, Anna 0 1000 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 0.0 21.00 27.00 0 0.0 USP
66 54   WOŁOSIANKA, Jolanta 0 1000 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej 0.0 21.00 27.00 0 0.0 UTE

Akademickie Mistrzostwa Polski – Turniej Drużynowy 18-19.01.2014

Katowice 2014-01-18/2014-01-19
Tempo gry: P’15+5”
Sędzia: FA Michał Wejsig

Wyniki – runda 9


M-ce Nr Nazwa drużyny Fed. Ranking Duże punkty Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2 Typ Uczelni
1 1 UW Warszawa POL 2482 16,0 40,0 17;10;6;2;5;7;9; 6,5 8,5 UNI
2 3 UE Katowice POL 2321 16,0 36,0 19;12;8;4;7;5;6; 7,0 5,5 USP
3 4 PP Poznań POL 2283 13,0 34,5 20;11;7;6;8;12; 7,5 6,0 UTE
4 2 ALK Warszawa POL 2329 13,0 31,5 18;9;5;11;10;4; 3,0 6,0 WSN
5 7 AGH Kraków POL 2168 12,0 36,5 23;16;14;6;2;12; 7,0 5,5 UTE
6 13 UE Poznań POL 2005 11,0 34,0 29;19;25;23;14; 6,5 8,0 USP
7 10 PŚ Gliwice POL 2055 11,0 33,0 26;20;15;16;14; 6,0 5,5 UTE
8 9 PG Gdańsk POL 2057 11,0 32,5 25;23;17;14;19; 5,0 5,5 UTE
9 5 UWr Wrocław POL 2225 11,0 31,5 21;14;12;8;10; 5,0 6,5 UNI
10 6 UJ Kraków POL 2213 10,0 32,0 22;13;11;17;8; 3,5 4,5 UNI
11 8 PWr Wrocław POL 2062 10,0 29,0 24;15;13;11;19; 4,0 4,5 UTE
12 12 UMK Toruń POL 2019 10,0 28,5 28;22;15;13;16; 3,0 4,5 UNI
13 11 UWM Olsztyn POL 2037 10,0 28,0 27;17;19;23;15; 3,5 4,5 UNI
14 17 UŚ Katowice POL 1827 10,0 28,0 26;22;24;20;18; 7,0 4,0 UNI
15 16 PO Opole POL 1828 9,0 28,0 32;9;20;22; 5,0 4,0 UTE
16 21 KUL Lublin POL 1627 9,0 24,0 30;24;26;25; 5,0 2,5 UNI
17 20 ZUT Szczecin POL 1653 9,0 23,5 27;21;18;24; 0,5 2,5 UTE
18 15 UMCS Lublin POL 1831 8,0 32,0 31;21;25;16; 2,0 6,5 UNI
19 19 WAT Warszawa POL 1675 8,0 26,5 28;30;22;21; 4,5 3,5 USP
20 14 SGGW Warszawa POL 1873 8,0 22,0 30;24;18;15; 2,5 3,5 USP
21 18 UŁ Łódź POL 1702 7,0 27,5 23;30; 7,0 4,0 UNI
22 25 PŁ Łódź POL 1344 7,0 23,5 26;31; 6,5 4,5 UTE
23 28 PWSZ Tarnów POL 1208 7,0 23,5 27;31; 1,5 4,5 WSZ
24 30 PWSZ Piła POL 1100 7,0 23,0 27;31;29; 2,0 3,0 WSZ
25 22 URz Rzeszów POL 1600 7,0 22,0 29;28;26; 4,0 1,5 UNI
26 24 UEK Kraków POL 1513 7,0 21,5 31;29;28; 6,0 5,5 USP
27 23 UMe Łódź POL 1539 7,0 20,5 32;30;29; 1,5 3,0 UME
28 26 PWSZ Nysa POL 1243 6,0 21,5 31;27; 3,0 6,5 WSZ
29 27 UO Opole POL 1211 4,0 19,0 29; 8,0 1,0 UNI
30 29 AWF Katowice POL 1198 4,0 16,0 31; 3,5 1,0 UWF
31 31 PWSZ Leszno POL 1000 3,0 14,0 27; 0,0 1,0 WSZ
32 32 ATH Bielsko-Biała POL 1000 0,0 0,0   0,0 0,0 UTE