WYJAZD WEEKENDOWY – Junoszyno

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 15/06/2022 - 19/06/2022
00:00

Miejsce
Ośrodek Wypoczynkowy SAWA


SZACHOWY WEEKEND NAD MORZEM,

czyli wyjazd szkoleniowo-integracyjny

dla miłośników gry w szachy

UKS Gedanensis Gdańsk serdecznie zaprasza członków Klubu posiadających minimum V kategorię szachową do wzięcia udziału w wyjazdowym wypoczynku szachowym w Junoszynie na Mierzei Wiślanej.

Przyjazd do Junoszyna we własnym zakresie 15.06.2022r., natomiast powrót  19.06.2022r., również we własnym zakresie.

Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym, który dopasowany jest do posiadanych umiejętności z możliwością zdobycia wyższej kategorii szachowej. Ponadto podczas wyjazdu przewiduje się: turniej błyskawiczny, turniej szachów szybkich, turniej kloca, mecze piłki nożnej,  kąpiele w basenie, pieszą wycieczkę i inne atrakcje.

Ekipa zakwaterowana (pokoje 3 i 4 osobowe z łazienką) i żywiona (śniadanie, obiad, kolacja – szwedzki stół)  będzie w Ośrodku Wypoczynkowym SAWA w Junoszynie ul. Bursztynowa 107. Na terenie ośrodka znajduje się rozległy teren rekreacyjny, kawiarnia, boiska, otwarte baseny kąpielowe, stoły do tenisa stołowego.

Trenerami sprawującymi opiekę nad uczestnikami i dbającymi o podniesienie ich poziomu szachowego będą: Paweł Kaczanowski, Wojciech Zieliński i Krzysztof Jurkiewicz.

Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 650 zł. Istnieje szansa na dofinansowanie wyjazdu przez klub UKS Gedanensis Gdańsk.

Zgłoszenia należy dokonać u trenera do dnia 30.04.2022r. wraz z pierwszą wpłatą w wysokości 200 zł., którą należy wpłacić na konto klubu UKS Gedanensis Gdańsk 62 1440 1345 0000 0000 0389 6862, pozostałą część można wpłacić na miejscu w Junoszynie w dniu 15.06.2022r. Aktualna lista osób wyjeżdżających będzie znajdowała się na stronie: www.chessarbiter.com.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501 184 879. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

HARMONOGRAM WYJAZDU

 

ŚRODA 15.06.2022

17:30 – 18:00 przyjazd (we własnym zakresie)
18:15 – 18:45 kolacja
19:00 II runda Grupy A oraz I runda Grupy B

CZWARTEK 16.06.2022

08:00 pobudka

08:20 – 08:50 śniadanie
09:00 III runda Grupy A oraz II runda Grupy B
13:15 – 13:45 obiad
14:30 IV runda Grupy A oraz III runda Grupy B
18:15 – 18:45 kolacja
19:30 turniej błyskawiczny

PIĄTEK 17.06.2022

08:00 pobudka

08:20 – 08:50 śniadanie
09:00 V runda Grupy A oraz IV runda Grupy B
13:15  -13:45 obiad
14:30 VI runda Grupy A

15:00 – 18:00 gra w piłkę nożną, tenisa stołowego oraz kąpiel w basenie
18:15 – 18:45 kolacja
19:30 turniej kloca

SOBOTA 18.06.2022

08:00 pobudka

08:20 – 08:50 śniadanie
09:00 VII runda Grupy A oraz V runda Grupy B
13:15-13:45 obiad
14:30 VIII runda Grupy A oraz VI runda Grupy B

18:15 – 18:45 kolacja
19:30 turniej szachów szybkich

NIEDZIELA 19.06.2022

08:00 pobudka

08:20 – 08:50 śniadanie
09:00 IX runda Grupy A oraz VII runda Grupy B
13:15-13:45 obiad
14:00 zakończenie turniejów

14:30-15:30 wyjazd z Ośrodka (we własnym zakresie).