SZACHOWE WAKACJE NAD MORZEM

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 24/08/2019 - 31/08/2019
12:00

Miejsce
Ośrodek Wypoczynkowy SOLAR


SZACHOWE WAKACJE
NAD MORZEM,
czyli tygodniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny
dla miłośników gry w szachy

UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wyjazdowym wypoczynku szachowym w Mikoszewie na Mierzei Wiślanej.

Przyjazd do Mikoszewa we własnym zakresie 24.08.2019r., natomiast powrót 31.08.2019r., również we własnym zakresie.

Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym w zależności od posiadanych umiejętności. Zawodnicy z minimum II kategorią szachową będą brali udział w VII Festiwalu Szachowym „Bursztynowe Wybrzeże”, pozostali uczestnicy będą grali w turniejach odpowiadających poziomowi gry (wszyscy będą mieli szansę na zdobycie kategorii szachowej). Ponadto podczas wyjazdu przewiduje się: turniej błyskawiczny, turniej szachów szybkich, turniej kloca, symultanę, mecze piłki nożnej, kąpiele w basenie, piesze wycieczki, ognisko i inne atrakcje.
Ekipa zakwaterowana (piętrowe domki 8 osobowe) i żywiona (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja – szwedzki stół) będzie w Ośrodku Wypoczynkowym SOLAR w Mikoszewie ul. Długa 4. Na terenie ośrodka znajduje się rozległy teren rekreacyjny, boisko wielofunkcyjne z powierzchnią poliuretanową, otwarte baseny kąpielowe, stół do tenisa stołowego zewnętrzny i wewnętrzny, miejsce na ognisko, plac zabaw.
Trenerami sprawującymi opiekę nad uczestnikami i dbającymi o podniesienie ich poziomu szachowego będą: Paweł Kaczanowski, Wojciech Zieliński i Krzysztof Jurkiewicz.
Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 980 zł. Istnieje szansa na dofinansowanie wyjazdu przez kluby UKS Gedanensis Gdańsk i Gminę Kolbudy.
Zgłoszenia należy dokonać u trenera do dnia 30.04.2019r. wraz z pierwszą wpłatą w wysokości 200 zł., pozostałą część można wpłacić na miejscu w Mikoszewie w dniu 24.08.2019r.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501 184 879.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualna lista wyjeżdżających znajduje się na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3027/