Szachowe Wakacje MIKOSZEWO 2021

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 21/08/2021 - 29/08/2021
12:00

Miejsce
Ośrodek Wypoczynkowy SOLAR


SZACHOWE WAKACJE NAD MORZEM,

czyli wyjazd szkoleniowo-integracyjny

dla miłośników gry w szachy

 

UKS Gedanensis Gdańsk i Akademia Sportu Kolbudy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wyjazdowym wypoczynku szachowym w Mikoszewie na Mierzei Wiślanej.

Przyjazd do Mikoszewa we własnym zakresie 21.08.2021r., natomiast powrót  29.08.2021r., również we własnym zakresie.

Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym w zależności od posiadanych umiejętności. Zawodnicy z minimum II kategorią szachową będą brali udział w IX Festiwalu Szachowym „Bursztynowe Wybrzeże”, pozostali uczestnicy będą grali w turniejach odpowiadających poziomowi gry (wszyscy będą mieli szansę na zdobycie kategorii szachowej). Ponadto podczas wyjazdu przewiduje się: turniej błyskawiczny, turniej szachów szybkich, turniej kloca, symultanę, konkursy szachowe, mecze piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, kąpiele w basenie, piesze wycieczki, ognisko lub grilla i inne atrakcje.

Ekipa zakwaterowana (piętrowe domki 8 osobowe i pokoje 2-osobowe w pawilonie) i żywiona (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja – szwedzki stół)  będzie w Ośrodku Wypoczynkowym SOLAR w Mikoszewie ul. Długa 4. Na terenie ośrodka znajduje się rozległy teren rekreacyjny, boisko wielofunkcyjne z powierzchnią poliuretanową, otwarte baseny kąpielowe, stoły do tenisa stołowego, miejsce na ognisko, plac zabaw.

Trenerami sprawującymi opiekę nad uczestnikami i dbającymi o podniesienie ich poziomu szachowego będą: Paweł Kaczanowski, Wojciech Zieliński i Krzysztof Jurkiewicz.

Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 1150 zł. Istnieje szansa na dofinansowanie wyjazdu przez kluby UKS Gedanensis Gdańsk (przekazany 1% podatku za 2020 rok na rzecz Klubu lub wyniki sportowe) i Gminę Kolbudy (mieszkaniec Gminy Kolbudy).

Zgłoszenia należy dokonać na adres asiaj3@wp.pl lub sms na numer 501 184 879 do dnia 10.05.2021r. Przy zgłoszeniu należy wpłacić 200 zł. zaliczki, pozostałą część można wpłacić na miejscu w Mikoszewie w dniu 21.08.2021r.

Ilość miejsc ograniczona do 30, decyduje kolejność zgłoszeń. Aktualna lista osób wyjeżdżających do Mikoszewa będzie znajdowała się na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_83/list_of_players.html