Puchar Solidarności

W niedzielę w Gdańsku zakończył się Turniej Szachowy o Puchar Solidarności. W turnieju wystartowało 70 zawodników wśród których znalazło się czterech naszych  reprezentantów. Wszyscy nasi juniorzy podnieśli swoje rankingi FIDE, a najlepiej zaprezentował się Paweł Falc, który zajął 16 miejsce i zdobył normę na I kategorię szachową. Serdeczne gratulacje!

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

W Uniejowie w dniach 18-25.07.2021 odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 i 14, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W Grupie do lat 12 grał nasz zawodnik Jakub Liśkiewicz, który zajął dobre 10 miejsce (6/9). Kuba jest ambitny i chciał zdobyć medal, ale myślę, że zajęte miejsce nie jest złe, szczególnie po słabym początku turnieju (2/4).

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Szachów

Wczoraj z okazji Międzynarodowego Dnia Szachów na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się turniej szachowy. W trzech grupach (open, do lat 10 i 16) w sumie wystartowało 174 zawodników, wśród których nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego Klubu. Najlepiej zagrał Wiktor Przedlacki, który w Grupie do lat 16 zajął IV miejsce. Serdeczne gratulacje!

Czytaj więcej